Jornades de cros escolar a l'Estadi Municipal

Prop de 900 nois i noies dels centres escolars de Palafrugell dels cursos 5è i 6è de primària i 1r i 2n d’ESO han participat aquest novembre a les jornades de cros que s’han celebrat a l’Estadi Municipal. La novetat d’aquest any ha sigut que les curses s’han disputat per grups bombolla, classe per classe i centre per centre en dies i horaris convinguts. Tots els cursos han fet el mateix circuit de 920 metres al voltant de la instal•lació.

El proper dissabte 4 de desembre al mateix Estadi Municipal se celebrarà un cros corresponent a la fase comarcal de cros del Baix Empordà

Les 10 millors classificacions de cada curs han estat les següents:

CLASSIFICACIÓ NOIS 2n ESO

 

POSICIO TEMPS ALUMNE ANY CURS

1 3,01 Ilyas Ouja 8 2E-FM

2 3,07 Adam El Asri Mennana 8 2C-FM

3 3,08 Pau Segura Brancós 8 2A-FM

4 3,09 Kerin Daniel López Flores 8 2A-FM

5 ex 3,14 Hosam Benhlima Gzouli 8 2A-FM

5 ex 3,14 Josep Servià Martínez 8 2D-FM

7 3,15 Aniol llopart 8 2-SJ

8 3,17 Biel Dunjó Martínez 8 2B-PC

9 ex 3,18 Marc Torres Bosch 8 2A-FM

9 ex 3,18 Bernat Duran Mairal 8 2B-FM

 

CLASSIFICACIÓ NOIS 1r ESO

1 3,01 Tana Patrick Scott Moore 9 1A-FM

2 3,21 Martí Luna Pagès 9 1B-FM

3 3,22 Uriel Sarasa Caballero 9 1B-PC

4 ex 3,23 Alex Kurov 9 1D-FM

4 ex 3,23 Ronny Nahim Llerena Cantos 9 1E-FM

6 3,27 Youssef El Arbaoui Choual 9 1C-FM

7 3,30 Magí Grimal Manresa 9 1A-PC

8 3,31 Arnau Baguer Ortiz de la Tabla 9 1A-PC

9 3,33 Adrià Oller Escudero 9 1B-PC

10 3,34 Belal Laassal 8 1E-FM

 

CLASSIFICACIÓ NOIS 6è

1 3,19 Shanuka Palmada Villena 10 6A-CA

2 3,20 Kemo Drame 10 6A-CA

3 3,27 Nico Segura Requena 10 6A-PV

4 3,28 Abdel Salam El Haimer 10 6C-PV

5 ex 3,29 Eric Arjona Gonzalez 10 6C-PV

5 ex 3,29 Soulaiman Essetti Zoubir 10 6A-BM

7 3,34 Matteo De Toni 10 6C-TJ

8 3,35 Roger fernández 10 6-SJ

9 3,37 Arnau Fiego Trias 10 6B-PV

10 3,38 Nicolás Moreno Delgado 10 6A-PV

 

CLASSIFICACIÓ NOIS 5è

1 3,32 Yassin el Allioui Mossaoui 11 5B-PV

2 3,38 Adrián Carriqui 11 5A-V

3 3,39 Pere Ferrer 11 5A-V

4 ex 3,48 Bilal Benali Allaoui 11 5A-CA

4 ex 3,48 Pau Font 11 5B-V

6 ex 3,52 Ivan Nicolau Serra 11 5B-PV

6 ex 3,52 Sergio Rodríguez 11 5B-V

8 ex 3,54 Izan Bernal Medina 11 5B-CA

8 ex 3,54 Mohamed el Hannaoui 11 5A-BM

10 3,55 Mohamed Mouaouia 11 5A-PV

 

CLASSIFICACIÓ NOIES 2n ESO

 

POSICIO TEMPS ALUMNA ANY CURS

1 3,35 Abril San Bernardo Mas 8 2E-FM

2 3,36 Anna Casabó Tarrés 8 2E-FM

3 3,39 Laia Quintanilla Trias 8 2B-PC

4 ex 3,41 Jana Casas 8 2-SJ

4 ex 3,41 Lia Palou 8 2-SJ

6 ex 3,48 Laia Solà Meya 8 2D-FM

6 ex 3,48 Juno Saludes Arbós  8 2A-NP

8 3,49 Kawtar Bahloul 8 2B-FM

9 3,50 Laura Estañol Carrión 8 2D-FM

10 3,51 Júlia Sabrià 8 2-SJ

 

CLASSIFICACIÓ NOIES 1r ESO

 

1 3,38 Anna Soldevila Blazquez 9 1A-PC

2 3,47 Laia Alsina Lobo  9 1B-NP

3 3,51 Carlota valencia 9 1-SJ

4 3,55 Lola Olivia Canca Adan 9 1B-PC

5 3,58 Ariadna Núñez Gómez 9 1B-PC

6 4,00 Clàudia Alsina Lobo  9 1C-NP

7 4,06 Laia Pi Robson 9 1B-PC

8 4,10 Clara López Marca  9 1C-NP

9 4,15 Paula Llenas Sicars  9 1A-NP

10 4,16 Vesna Zofia Szwajcarzewska 9 1C-FM

 

CLASSIFICACIÓ NOIES 6è

 

1 3,28 Blanca Álvarez Ramon 10 6C-PV

2 3,43 Nayra Ventura 10 6B-V

3 3,44 Jade Sofia Ortiz 10 6B-V

4 3,52 Daniela Guzman Paez 10 6A-PV

5 3,57 Ona Paredes 10 6A-V

6 4,02 Carlota Dunjó 10 6B-V

7 4,09 Laia fernández 10 6-SJ

8 4,13 Juliana Zuluaga Guzmán 10 6B-PV

9 4,15 Chaimae Haddad El 10 6B-CA

10 4,17 Mariam Ait Moussa 10 6A-BM

 

 

CLASSIFICACIÓ NOIES 5è

 

1 3,53 Olaya Moreno Ojeda 11 5B-PV

2 4,04 Mariama kante 11 5-SJ

3 4,09 Sara Mazian 11 5B-BM

4 4,12 Saran Sangare 11 5A-CA

5 4,15 Júlia Aranda Solé 11 5A-CA

6 4,16 Laia Ferrer Tardío 11 5B-PV

7 4,17 Farah el ouadi 11 5-SJ

8 4,20 Cintia Andújar 11 5B-V

9 4,21 Bruna Obregón 11 5B-V

10 4,22 Marina García 11 5B-V

 

 

 

Escriure un comentari

Códi de seguretat
Actualitzar